PL / EN / DE / RU Tel: +48 61 868 51 33, ul. Cmentarna 22, 60-176 Poznań
Biuro Obsługi Klienta:

Anna Śliwa
email: anna.sliwa@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 51 33 wew. 21

Paulina Pawłowska
email: paulina.pawlowska@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 48 84 wew. 32

Kierownicy Regionów:

Region CENTRALNO - WSCHODNI
- mazowieckie
- lubelskie
- świętokrzyskie
- podkarpackie 

Liliana Tarcz
email: liliana.tarcz@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 070 

Region ZACHODNIO - PÓŁNOCNY
- zachodniopomorskie 
- wielkopolskie 
- lubuskie 
- łódzkie
- dolnośląskie

Marcin Stencel
email: marcin.stencel@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 013 

Region POŁUDNIE
- małopolskie
- śląskie
- opolskie

Damian Kotlarz
email: damian.kotlarz@lanwar.com.pl
tel: +48 721 293 793

Region PÓŁNOCNY
- pomorskie
- warmińsko-mazurskie
- kujawsko-pomorskie
- podlaskie 

Marcin Silko
email: marcin.silko@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 005

Asystent ds. Sprzedaży i Marketingu:

email: biuro@lanwar.com.pl
tel: 61 868 48 84 wew. 21

Kierownik Biura Eksportu:

Kateryna Kałużna
email: kateryna.kaluzna@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 008  lub 61 868 48 84 wew. 36

Dyrektor ds. Produkcji i Logistyki:

Andrzej Haremza
email: andrzej.haremza@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 009

Logistyka:

email: logistyka@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 001

Specjalista ds. projektowania:

Monika Warszawska
email: monika.warszawska@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 48 84 wew. 35

Główny Księgowy:

Dorota Jeżyk
email: dorota.jezyk@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 48 84 wew. 25


Lanwar