PL / EN / DE / RU Tel: +48 61 868 51 33, ul. Cmentarna 22, 60-176 Poznań

Lanwar

Kierownicy Regionów:
Region WSCHÓD
- mazowieckie
- lubelskie
- podlaskie
- świętokrzyskie
- podkarpackie

Liliana Tarcz
email: liliana.tarcz@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 070

Region PÓŁNOC - ZACHÓD
- zachodniopomorskie
- kujawsko-pomorskie
- wielkopolskie
- lubuskie
- łódzkie

Marcin Stencel
email: marcin.stencel@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 013
Doradcy Regionalni:
Region POŁUDNIE
- małopolskie
- śląskie
- opolskie
- dolnośląskie

Anna Jackowska
email: anna.jackowska@lanwar.com.pl
tel: +48 721 293 793

Region PÓŁNOC
- pomorskie
- warmińsko-mazurskie

Michał Graużenis
email: michal.grauzenis@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 005
Biuro Obsługi Klienta:
Anna Śliwa
email: anna.sliwa@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 51 33 wew. 21
Biuro Obsługi Klienta:
Anna Śliwa
email: anna.sliwa@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 51 33 wew. 21
Kierownik Biura Eksportu:
Weronika Garstka
email: weronika.garstka@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 48 84 wew. 36
Specjalista ds. projektowania:
Monika Szymańska
email: monika.szymanska@lanwar.com.pl
Główny Księgowy:
Dorota Jeżyk
email: dorota.jezyk@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 48 84 wew. 25
Specjalista ds. księgowości:
Anna Gorczewska
email: anna.gorczewska@lanwar.com.pl
tel: +48 61 868 48 84 wew. 28
Dyrektor ds. Logistyki i Magazynu:
Wojciech Kasprzak
email: wojciech.kasprzak@lanwar.com.pl
tel: +48 61 810 79 19
Specjalista ds. gospodarki magazynowej:
Mariusz Trenerowski
email: mariusz.trenerowski@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 001
Specjalista ds. logistyki:
Anna Wojciechowska
email: anna.wojciechowska@lanwar.com.pl
tel: +48 61 810 79 19

Magdalena Doczekalska
email: magdalena.doczekalska@lanwar.com.pl
tel: +48 61 810 79 19

Michał Wieczorek
email: michal.wieczorek@lanwar.com.pl
tel: +48 667 959 070
Specjalista ds. jakości i analiz:
Artur Kotas
email: jakosc@lanwar.com.pl
tel: +48 601 382 362