PL / EN / RU Tel: +48 61 868 51 33, ul. Cmentarna 22, 60-176 Poznań

Produkcja w Polsce - Najlepsza jakość!

Firma Lanwar specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków, galanterii hotelowej oraz dystrybucji pozostałych rozwiązań dla hotelarstwa. Prowadzimy działalność na terenie Polski, Rosji, Ukrainy, Krajów Bałtyckich, Litwy, Estonii, Gruzji, Białorusi, Węgier, Rumunii, Azerbejdżanu i Kazachstanu.

Naszym celem jest wprowadzenie na rynek hotelarstwa i gastronomii globalnych rozwiązań oferując innowacyjne i przyjazne środowisku produkty. Zapewniamy elastyczne rozwiązania w dziedzinie produkcji i dystrybucji.

Tworzymy linie hotelowe w pełni dostosowane do wymagań Klienta, które odzwierciedlają charakter obiektu stając się doskonałym narzędziem marketingowym w rękach hotelarzy. Klientom oferujemy fachowe doradztwo, opracowanie koncepcji, projektowanie wzorów, ich wyprodukowanie oraz dystrybucję.

Produkujemy kosmetyki z surowców najwyższej jakości wg nowoczesnej technologii zgodnej z procedurami normy GMP (Good Manufacturing Proces), które gwarantują bezpieczeństwo ich użytkowania.

Jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji Groupe GM z siedzibą w Paryżu, która jest największym na świecie producentem kosmetyków do sieci hotelowych m.in. takich jak: Hyatt, Radisson, Holiday Inn, Qubus, Golden Tulip, Campanile, Kempinski i wiele innych.

Dzięki międzynarodowej sieci agentów i fabryk, Lanwar od ponad 20 lat dostarcza kosmetyki i galanterię do hoteli. Nasze własne przedstawicielstwa w krajach takich jak: Rosja, Ukraina, Kraje Bałtyckie, Gruzja służą hotelarzom w Centralnej i Wschodniej Europie. Wieloletnie doświadczenie dało nam wyjątkową wiedzę na temat hotelarstwa, którą w pełni wykorzystujemy.

Nasi mobilni doradcy handlowi służą pomocą na terenie całej Polski, proponują indywidualne rozwiązania dla każdego obiektu.
Zespół ds. logistyki każdego dnia stara się aby produkty znalazły się w odpowiednim czasie w hotelu.

POLITYKA JAKOŚCI LANWAR COSMETICS SP.J.

Chcemy, by wyroby naszej firmy dawały to co w kosmetyce hotelowej najlepsze, aby użytkownicy naszych produktów używali ich z przyjemnością i satysfakcją. Chcemy budować wraz z naszymi odbiorcami wizerunek firm cieszącej się uznaniem i niezawodnością.

Wizerunek naszej firmy i zadowolenie naszych odbiorców jest dla nas celem nadrzędnym. Nasze produkty oferujemy zawsze w najwyższej jakości, dopasowane do szczególnych wymagań odbiorcy, są one naszą największą wartością. Dbamy o ludzi, o ich potrzeby i oczekiwania. Chcemy by byli współtwórcami sukcesu naszej firmy i dążyli do jej rozwoju. Stawiamy na współpracę, bo tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi możemy osiągać postawione sobie cele.

W naszej codziennej pracy stosujemy tylko bezpieczne i efektywne technologie, aby skutecznie chronić nasze środowisko naturalne i maksymalnie wykorzystywać dostępne zasoby. Doskonalimy nasze działania zgodnie z obowiązującymi normami i wymaganiami (między innymi w zakresie Dobrej Praktyki Wytwarzania zgodnie z wytycznymi normy PN-EN ISO 22716.) Nasze produkty i usługi rozwijamy w sposób skuteczny i bezpieczny dla naszych odbiorców.

Powyższe cele realizujemy poprzez:

1.       Analizy rynku i oczekiwań naszych odbiorców oraz poprzez tworzenie produktów zgodnie z ich oczekiwaniami.
2.       Wdrażanie nowoczesnych produktów i usług hotelowych.
3.       Oferowanie usług zawsze najwyższej jakości spełniających oczekiwania i wymagania naszych klientów.
4.       Restrykcyjne przestrzeganie wymagań prawnych odnoszących się do naszych produktów, usług jak i aspektów środowiskowych.
5.       Spajanie interesów ekonomicznych z potrzebami społecznymi i ekologicznymi.
6.       Nieustanne wyznaczanie nowych celów jakościowych i środowiskowych.
7.       Branie pełnej odpowiedzialności za powierzone nam oczekiwania naszych odbiorców.
8.       Stawianie naszym pracownikom wyzwań, które będą rozwijały zarówno firmę jak ich samych oraz zapewnienie im narzędzi do ich realizacji.
9.       Nieustanną troskę o rozwijanie i pielęgnowanie dobrych realizacji międzyludzkich wewnątrz i na zewnątrz firmy.
10.    Zapewnienie wszelkich zasobów i pełne zaangażowanie Najwyższego Kierownictwa w rozwój firmy na każdym etapie zarządzania.

PREZES LANWAR COSMETICS SP. J.
JERZY WARSZAWSKI

Certyfikat ISO Deklaracja zgodności

Dostawa

1. W przypadku dokonania zakupów o łącznej wartości przekraczającej 750 polskich złotych (PLN), firma Lanwar zobowiązuje się pokryć koszty przesyłki.
2.Termin realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- produkty personalizowane - pierwsze zamówienie - do 21 dni roboczych od daty zaakceptowania projektów graficznych przez zamawiającego. Każde następne - do 7 dni roboczych
- produkty standardowe - do 7 dni roboczych

Asortyment zakontraktowany - Dostawa w 24h!

Tryb zwykły - do końca dnia następnego
Tryb ekspresowy - do godz. 9.00 lub 12.00

Skontaktuj się z handlowcem i zapytaj o możliwość bezpłatnej dostawy!
Najlepsze terminy produkcji na rynku!
Odroczone terminy płatności - skontaktuj się z handlowcem i zapytaj o szczegóły!

Koszt dostawy:
17 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)/ kartą kredytową
17 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”

Personalizacja

Jak to zrobić?

W pierwszej kolejności wybieramy opakowanie kosmetyków - oferujemy w tym zakresie szeroki wachlarz butelek i tub do których dobieramy kolorystykę płynu oraz jego zapach.

Aby w pełni wykreować swój produkt wraz z grafikiem opracowujemy projekt indywidualnej etykiety która przyciągnie uwage gościa i doskonale dopełni wizerunek hotelu.

Przejdź do personalizacji