Menu Zamknij

Dostawki hotelowe

W każdym obiekcie noclegowym powinna pojawić się dostawka hotelowa. Dzięki niej można zakwaterować większą liczbę gości, niż pierwotnie zakładano. Takie rozwiązanie jest doceniane szczególnie przez rodziny podróżujące z dziećmi. Wówczas dodatkowe łóżko pozwala maluchom na spokojny i komfortowy odpoczynek. W ofercie naszego sklepu umieściliśmy modele w różnych rozmiarach, dlatego właściciel hotelu z łatwością odnajdzie tu produkt spełniający jego oczekiwania.

Składane łóżka hotelowe — dostawki

W asortymencie umieściliśmy wersje zarówno dla dorosłych, jak i dla małych dzieci. Wybrane artykuły są wyposażone w miękkie i wygodne materace. Dostawki hotelowe są składane, dzięki czemu można je z łatwością przenosić. Po złożeniu zajmują też mniej miejsca, co jest szczególnie ważne dla małych obiektów noclegowych. Nasze produkty spełniają także wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli hoteli, którzy pragną zadbać o komfort swoich gości i wzbogacić wynajmowane pokoje o kompaktowe łóżka. Zapraszamy do składania zamówień!

Składane łóżko 90 x 200

Składane łóżko 90 x 200

Grubość materaca 15 cm, szare.

Składane łóżko z drewnianymi listwami

Składane łóżko z drewnianymi listwami

Grubość materaca piankowego 7 cm, 80 x 190cm.

Dostawka hotelowa Łóżeczko dziecięce I

Łóżeczko dziecięce I

Drewniane w kolorze naturalnym w komplecie z materacem (7,6 cm grubości). Spełnia wszystkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Łatwe do złożenia na płasko – zajmuje dużo mniej miejsca.

  • Powierzchnia do spania 61 x 96.5cm.
  • Wymiary po złożeniu 100,8 x 66,2 x 87,1cm.
  • Po rozłożeniu 137,4 x 77,4 x 92,3cm.
Łóżeczko dziecięce II

Łóżeczko dziecięce II

Drewniane w kolorze antycznej wiśni w komplecie a materacem (7,6 cm grubości). Spełnia wszystkie europejskie standardy bezpieczeństwa. Łatwe do złożenia na płasko – zajmuje dużo mniej miejsca.

  • Powierzchnia do spania 61 x 96.5cm.
  • Wymiary po złożeniu 108,1 x 67,9 x 109,4cm.
  • Po rozłożeniu 145 x 78,8 x 109,4cm.

Copyright © 2024 Lanwar Realizacja: Agencja Interaktywna DesignOrka