Menu Zamknij

Personalizacja

 • Strona główna
 • Personalizacja
 • Kosmetyki i akcesoria hotelowe personalizowane są dziś nieodzownym elementem komunikacji wizualnej w obiektach hotelowych a także świetnym narzędziem wspomagającym budowanie marki hotelu. Używają ich zarówno małe obiekty o charakterze butikowym jak i duże sieci hotelowe. W naszej ofercie proponujemy linie kosmetyczne sygnowane własnym logotypem, składające się z dowolnie wybranych przez Państwa produktów, zarówno kosmetycznych jak i galanteryjnych. Na życzenie zamawiającego etykiety i kartoniki mogą zawierać nazwę produktu w języku Braille'a.

  Istnieje również możliwość stworzenia własnej marki kosmetycznej, tzw. „PRIVATE LABEL”.

  Jak stworzyć własną linię kosmetyczną z logotypem?

  To proste...
  Oto krótki przewodnik „krok po kroku”:

  01.

  W pierwszej kolejności należy określić asortyment, który nas interesuje.

  02.

  Następnie wybieramy wzory opakowań: model butelki, rodzaj opakowania mydła, typ kartonika do pakowania akcesoriów hotelowych.

  03.

  Kolejnym krokiem jest ustalenie koncepcji designu tworzonej linii, dopasowanie wizualne do charakteru hotelu. W końcu wybór własnej nuty zapachowej oraz koloru płynów wybranych przez nas kosmetyków.

  04.

  Teraz należy się nam chwila odpoczynku (2 dni). To czas, w którym nasz grafik opracuje projekty, wg wspólnie ustalonej koncepcji, oraz prześle je Państwu do wglądu. W tym momencie jest czas na przekazanie uwag dotyczących przedstawionych projektów i dokonanie ewentualnych korekt.

  05.

  Po naniesieniu wszystkich poprawek do projektów, potwierdzamy ich akceptację oraz składamy zamówienie, a nasza firma uruchamia produkcję.

  06.

  Czas oczekiwania na gotowe produkty może potrwać maksymalnie do 21 dni roboczych i jest uzależniony od stopnia skomplikowania zleconych projektów oraz możliwości produkcyjnych naszej drukarni w danym okresie.

  Od teraz możemy się cieszyć własną linią kosmetyczną, która bez wątpienia będzie miłym dopełnieniem pozytywnego wizerunku naszego hotelu.

  Przykładowe realizacje

  Copyright © 2023 Galanteria i wyposażenie hoteli - Lanwar Realizacja: Agencja Interaktywna DesignOrka