Menu Zamknij

Personalizacja

Kosmetyki i akcesoria hotelowe personalizowane są dziś nieodzownym elementem komunikacji wizualnej w obiektach hotelowych a także świetnym narzędziem wspomagającym budowanie marki hotelu. Używają ich zarówno małe obiekty o charakterze butikowym jak i duże sieci hotelowe. W naszej ofercie proponujemy linie kosmetyczne sygnowane własnym logotypem, składające się z dowolnie wybranych przez Państwa produktów, zarówno kosmetycznych jak i galanteryjnych. Na życzenie zamawiającego etykiety i kartoniki mogą zawierać nazwę produktu w języku Braille'a.

Istnieje również możliwość stworzenia własnej marki kosmetycznej, tzw. „PRIVATE LABEL”.

Jak stworzyć własną linię kosmetyczną z logotypem?

To proste...
Oto krótki przewodnik „krok po kroku”:

01.

W pierwszej kolejności należy określić asortyment, który nas interesuje.

02.

Następnie wybieramy wzory opakowań: model butelki, rodzaj opakowania mydła, typ kartonika do pakowania akcesoriów hotelowych.

03.

Kolejnym krokiem jest ustalenie koncepcji designu tworzonej linii, dopasowanie wizualne do charakteru hotelu. W końcu wybór własnej nuty zapachowej oraz koloru płynów wybranych przez nas kosmetyków.

04.

Teraz należy się nam chwila odpoczynku (2 dni). To czas, w którym nasz grafik opracuje projekty, wg wspólnie ustalonej koncepcji, oraz prześle je Państwu do wglądu. W tym momencie jest czas na przekazanie uwag dotyczących przedstawionych projektów i dokonanie ewentualnych korekt.

05.

Po naniesieniu wszystkich poprawek do projektów, potwierdzamy ich akceptację oraz składamy zamówienie, a nasza firma uruchamia produkcję.

06.

Czas oczekiwania na gotowe produkty może potrwać maksymalnie do 21 dni roboczych i jest uzależniony od stopnia skomplikowania zleconych projektów oraz możliwości produkcyjnych naszej drukarni w danym okresie.

Od teraz możemy się cieszyć własną linią kosmetyczną, która bez wątpienia będzie miłym dopełnieniem pozytywnego wizerunku naszego hotelu.

Przykładowe realizacje

Copyright © 2024 Lanwar Realizacja: Agencja Interaktywna DesignOrka